OPINIE

” Przesyłka doszła w stanie idealnym, Jeszcze raz bardzo dziękuję za nowy, piękny organizer. Jest idealny rozmiar i kolor. Jestem zachwycona Pani obsługą Klienta”

Natalia

” Bardzo dziękuję za udane zakupy. Organizery są dokładnie takie jakich potrzebowałam. Dodatkowo miła niespodzianka w postaci przepięknie zapakowanej przesyłki 🙂 
W 100% polecam zakupy na simplepattern.pl i sama z przyjemnością znów tu wrócę.”

Ewa

„Organizer dotarł! Jestem zachwycona! „

Joanna

„Organizer już dziś dotarł. Jest piękny ❤
Dziękuje serdecznie,pasuje idealnie. Jestem bardzo zadowolona. Miałam zamówić z Chin bo nigdzie nie mogłam dostać ,aż przypadkiem trafiłam na Pani stronę,bardzo się cieszę”.

Monika

„Bardzo dobrze wykonany organizer. Wymiary idealne, pozwala zagospodarować przestrzeń w torebce, dzięki zamknięciu na zamek daje większe poczucie jeśli chodzi o portfel i dokumenty. Transakcja 5/5. Bardzo dobry kontakt, realizacja w terminie. Produkt przepięknie zapakowany. Dziękuję i polecam!”

Monika – szmaragdowa81

„Serdecznie polecam zakupy na simplepattern.pl. Zakupiłam kilka organizerów do torebek. Za każdym razem transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie. Profesjonalne doradztwo, szybkość wykonania plus wysoka jakość produktów. Organizery w użytkowaniu sprawdzają się idealnie. Nic dodać, nic ująć. Całość na piątkę z plusem.”

Katarzyna

„Piękny obrus wykonany z dbałością o każdy szczegół. Moim zdaniem pasuje do każdego wnętrza. Dziękuję za doradztwo przy zakupach, dawno nie kupiłam do domu nic tak ładnego. Transakcja przebiegła na najwyższym poziomie, przesyłka zgodna z opisem, pięknie zapakowana. Jeszcze raz dziękuję i wrócę tu na kolejne zakupy :)”

Monika – szmaragdowa81